Wyniki egzaminów zawodowych sesji styczeń- luty 2020r.

19.3.2020

Wyniki egzaminu zawodowego będą dostępne 20 marca br.:

• w formule 2012 (kwalifikacje jednoliterowe) na stronie właściwej OKE w zakładce - > dla zdających - hasło do serwisu dla zdających egzamin udostępnia szkoła,

• w formule 2017 (kwalifikacje dwuliterowe) na portalu zdającego SIOEPKZ - dane do logowania zdający powinni otrzymać od szkoły, w której składali deklaracje. Ponadto informacje o wynikach zostaną wysłane mailem lub sms.

link do aktywacji : https://epkz.cke.edu.pl/aktywacja

Nie udzielamy informacji o wynikach egzaminów telefonicznie (RODO).

Uwaga !!!

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. do dyrektora macierzystej szkoły.

Słuchacz/absolwent będzie mógł złożyć deklarację również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły - zagan@zak.edu.pl .